Łóżko małżeńskie godne książęcej pary w palazzo bedroom, czyli sypialnia z pałacowym polotem

Jeśli tylko masz ochotę, możesz przenieść się ze swojej sypialni wprost do pałacu! I to nie w śnie, a za sprawą wyboru łóżka stylizowanego na pałacowe. Duże, o eleganckim wyglądzie, wykonane z solidnego drewna i bogato zdobione – to główne cechy łóżka małżeńskiego rodem z pałacowej komnaty.

Elegancja i wygoda w każdym stylu

Łóżko małżeńskie to najważniejszy mebel w sypialni. Dba o komfortowy odpoczynek małżonków i oczywiście dopełnia wizerunek pomieszczenia. Zazwyczaj ustawione w centralnym punkcie pokoju stanowi wizytówkę pomieszczenia. Niezależnie od stylu, w jakim urządzona jest sypialnia, eleganckie i wygodne łóżko będzie do niej pasować.

Dzisiejszy bardzo szeroki wybór łóżek małżeńskich sprawia, że każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. Problemem nie jest nawet stworzenie sypialni rodem z pałacu! Łóżka tapicerowane z eleganckim zagłówkiem, fikuśnymi zdobieniami i wysokim materacem, z ozdobnymi poduszkami i narzutami sprawiają, że we własnym domu można poczuć się jak król i królowa. A żyć jeszcze wygodniej – za sprawą praktycznego pojemnika na pościel umieszczonego pod stelażem łóżka. Takie rozwiązanie to świetny sposób na wykorzystanie przestrzeni, jaką zajmuje mebel w sypialni.

Łóżka małżeńskie z materacem to oszczędność

Wiele modeli łóżek występuje w zestawie z materacem. Decydując się na taki zakup, często można zaoszczędzić i czas, i pieniądze. Czas, ponieważ nie traci się go na dobór odpowiedniego materaca do łóżka, a pieniądze dlatego, że zazwyczaj taki zestaw jest tańszy. Atrakcyjne cenowo i niebywale komfortowe są łóżka małżeńskie z Agaty.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze materaca?

  • materiał wypełnienia – zarówno sprężyny, jak i pianki dobrze dopasowują się do krzywizn kręgosłupa i zmniejszają ucisk ciała na materac. Sprężyny zapewniają lepszą cyrkulację powietrza, ale pianka tłumi i pochłania wstrząsy w czasie ruchu;
  • stopień twardości – decyduje o komforcie snu, ale też o żywotności materaca. Oznaczenie H1 to materac miękki, H2 – średnio twardy, H3 to twardy i H4 – bardzo twardy. Poszczególne warianty są przeznaczone dla osób o innej wadze;
  • rozmiar – oczywiście musi pasować do ramy łóżka, ale także do wzrostu użytkowników, którzy powinni mieć możliwość swobodnej  zmiany pozycji bez obaw, że stopy będą wystawać poza ramę łóżka. Materace dwuosobowe mają zazwyczaj 200 cm długości i od 140 cm do 220 cm szerokości. Pamiętaj, że im większe łóżko, tym mniej miejsca w sypialni na pozostałe meble i mniej przestrzeni do swobodnego funkcjonowania.

Jak upolować tanie łóżko małżeńskie?

Zakup łóżka małżeńskiego z materacem to inwestycja na lata – to nie jest mebel, który wymienia się często. Każdego roku jednak producenci mebli wypuszczają na rynek nowe kolekcje, a poprzednie oferują w bardzo korzystnych cenach. Warto skorzystać z takiej okazji i nabyć łóżko małżeńskie w promocyjnej cenie.

Co ważne, tanie łóżka małżeńskie z materacem wcale nie muszą odbiegać jakością wykonania od tych droższych modeli. Są po prostu… wersją dłużej będącą na rynku, ale nie mniej atrakcyjną wizualnie i wygodną.

Producenci mebli doskonale zdają sobie sprawę, że dzisiejszym konsumentom zależy nie tylko na komforcie użytkowania produktu, ale też zachwycającym wyglądzie i adekwatnej cenie. Gwarantujemy, że wśród wielu modeli o pałacowym sznycie znajdziesz ten, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania – a nawet je przerośnie.

Dodaj komentarz