Klip Ruderman Family Foundation: kłamstwo i cynizm

Klip Ruderman Family Foundation: kłamstwo i cynizm Paweł Jędrzejewski

Co jest najbardziej oburzające i zarazem przygnębiające w  propagandowym klipie firmowanym przez Ruderman Family Foundation?

Dla mnie, jest to fakt, że jego pomysłodawcy, fundatorzy, realizatorzy, nawet aktorzy i wszyscy inni zaangażowani w jego powstanie na zlecenie tej żydowskiej instytucji, na zimno, z pełną świadomością, bez żadnych skrupułów kłamią na temat losu ofiar Zagłady, godząc się na frazę wypowiadaną w filmie z emfazą i wściekłością: "Polish Holocaust" ("Polski Holokaust").

Ci wszyscy ludzie dla swoich doraźnych celów, bez żadnych wahań odrzucają to, co powinno być dla nich - a na pewno dla Rudermar Family Fundation jako instytucji żydowskiej - najważniejsze: prawdę o tym, JAK zamordowano miliony Żydów i KTO ich naprawdę zamordował.

PRAWDĘ o ich śmierci mają za nic i w dodatku - całkiem cynicznie - udają, że występują w obronie pamięci o zamordowanych ludziach i prawdy o nich.

Używają ofiar Holocaustu do swojej manipulacji.

A teraz, gdy to wideo żyje już własnym internetowym życiem,  pod ich kłamstwem i cynizmem podpisują się wszyscy ci, którzy ten klip z jadowitą satysfakcją upowszechniają w społecznościowych mediach.

P.S.

Na obrzydliwe, demagogiczne, kłamliwe wideo Ruderman Family Foundation zareagowały stanowczo: Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce, Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie, Ambasada Izraela w Polsce, Naczelny Rabin Michael Schudrich i Forum Żydów Polskich.


21 lutego 2018

Polecane