Forum dyskusyjne przy FŻP

UWAGA! Aby zostać zaakceptowanym na forum trzeba KONIECZNIE wybrać nick, który jest jakimś słowem w JĘZYKU POLSKIM.
Teraz jest Cz kwi 26, 2018 12:33 am

Strefa czasowa: UTC
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dr G. Bechor: Wolą udawać, że nie wiedzą
PostNapisane: Wt wrz 09, 2014 7:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 6:41 pm
Posty: 1644

Obrazek

Ważne aby zrozumieć, że, w rzeczywistości, to nie przez nas, lecz zjawisko wewnątrz europejskie i że prawie wszyscy uczestnicy demonstracji "pro palestyńskich" są oczywiście muzułmanami. Europejczykom wygodnie twierdzić, że to antysemityzm i tą drogą wyizolować ten problem jako izraelski, czy żydowski, ale w głębi duszy wiedzą, że nie przeciw Izraelowi i Zydom jest to skierowane, lecz przeciw nim.

Sfałszowany list: to nie wy, lecz Europejczycy i ich muzułmanie.

Ciężka była batalia pomiędzy pochodzącym z mameluków sułtanem Bajbarsem i Krzyżowcami w twierdzy "Krak des Chevaliers" ( "Twierdza Rycerzy") na granicy dzisiejszego Libanu i Syrii. 29-go marca 1271 roku udało się mamelukom muzułmańskim obalić południowo zachodnią wieżę ogromnej owalnej twierdzy i próbowali wedrzeć się do Twierdzy.

Olbrzymia Twierdza (o powierzchni 2.5 hektara), zbudowana przez krzyżowców Zakonu Szpitalników w latach 1140 - 1170, była jedną z najważniejszych twierdz na Bliskim Wschodzie, bo panowała nad szlakiem pomiędzy Antiochią a Bejrutem. Także jedyna, która do ostatnich lat utrzymala sie w całej swej wspaniałości.

Po wdarciu sił muzułmańskich, krzyżowcy cofnęli się do wewnętrznych umocnień. Po dziesięciodniowej przerwie w walkach, zdumieni krzyżowcy przyjęli sułtańskiego posłańca z listem do obrońców Twierdzy. Posłaniec powiedział, że sułtan otrzymał ten list, podpisany przez przywódcę zakonu Szpitalników z głównego sztabu w Tripolisie (północny Liban) i zgodził się przekazać ten list chrześcijańskim krzyżowcom. Obrońcy twierdzy otworzyli list, w którym przywódca zakonu wyrażał zgodę na poddanie twierdzy. Rzeczywiście poddali się i opuścili twierdzę. Mamelucy, ich zwyczajem, zamienili kaplicę w meczet.

Ten list był sfabrykowany i sfałszowany przez muzułmanów, bo w rzeczywistości nie było żadnej zgody przywództwa krzyżowców na poddanie się. Więc, czy obrońcy Twierdzy byli do tego stopnia naiwni? Przypuszczam, że wiedzieli że to podstęp, ale nie mieli wyboru i użyli listu jako legalnego zezwolenia na poddanie się. Sułtan udawał , obrońcy udawali, sułtan udawał że nie widzi że oni udawali, że nie wiedzą że sułtan wie. Dowodem na to splątane udawanie, była dezyzja sułtana Bajbarsa pozostawienia ich przy życiu, moim zdaniem, wiedzieli o tym z góry, zanim się poddali.


Są czasem tacy, którzy wiedzą że są oszukani, ale wolą udawać że o tym nie wiedzą.

1.W czasie obecnej wojny u nas , w Europie są już miasta zaludnione przez 30%, 40 % muzułmanów (a w siedmiu wielkich miastach niedługo już będzie większość muzułmańska - artykuł wyłącznie dla członków klubu GPlanet - po hebrajsku.O.), "arabska wiosna", tylko w ostatnich latach, dobawiła Zachodniej Europie miliony uchodźców muzułmańskich, przede wszystkim arabskich.

We Wspólnocie Europejskiej, która obsesywnie wszystko liczy i sumuje, brakuje najważniejszych danych, co do zalania państw muzułmanami, więc użyliśmy wyników poważanej instytucji badawczej Pew (art. po angielsku), [b]dane bardzo ostrożne
, co do ilości muzułmanów w państwach zachodniej Europy w latach 2010 - 2030. Historia nie zatrzyma się na roku 2030-tym, który jest już względnie blisko, to tylko punkt odniesienia. W roku 2010 było w państwach krajów europejskich wszystkiego 18, 267,000 muzułmanów ( z przeciętnym procentem na każde państwo: 4.5% ) a w roku 2030 przypuszczalnie będzie tam 29,759,000 milion muzułmanów (7.1% całej ludności).

Poniższy wykres, wykreślony dla Was przez GPlanet według danych Pew (rok 2010 zielony, a liliowy, stopniowo, aż do roku 2030) nie zawiera skoku emigracji w wyniku "wiosny arabskiej", więc spokojnie można dodać 15% do wszystkich danych od czasu tej "wiosny" .

Obrazek

2. Francja jest krajem o największej ilości muzułmanów w Europie, w roku 2010 z 7.5 procentami (dzisiaj około 8 procent), w roku 2030 będzie 10.3 %. Liczba dwu-cyfrowa przewidywana jest także w Belgii, w roku 2010 z 6-ma procentami, dziś około 7 %, w 2030 około 10.2% .Także Szwecja idzie w górę na tym wykresie, w roku 2010 z 4.9 procentami, dzisiaj 5,5% a w 2030 z 8.1% . Austria w 2010 roku z 5,7%, dzisiaj 6 % i w roku 2030 przewidywane 9.3 % ludności. Brytania w 2010 z 4.6 %, dzisiaj 5,5%, w roku 2030 z 8,2 %.

Są to procenty w stosunku do całej ludności rozprzestrzenionej na terenach dużych państw, ale prawie wszyscy muzułmanie mieszkają w dużych miastach. co sprawia, że są dużo bardziej widoczni i wpływowi. Tak jak Zydzi w USA są bardziej wpływowi dzięki skupianiu się w dużych miastach, tak samo muzułmanie w Europie.

Czarodziejska gora i minarety: ten czar mieliśmy na widoku. (art. po hebrajsku )

3. To ta róznica, która staje się jakościowa: ze wzrostem liczbowym gwałtownie wzrasta poczucie siły i panoszenie się. Nie są to już marginesowi imigranci wdzięczni za sam fakt ich tam egzystencji, już nie chcą być przezroczyści, siła ich rośnie, już część z nich urodziła się w Europie i nigdy nie miała innego domu. Ich pewność siebie rośnie, wraz z nią chęć władzy, wznoszą nowe minarety i ośrodki religijne, zakładają nowe partie muzułmańskie i tysiące ich organizacji i, oczywiście, mają prawo głosu w wyborach. To prawo głosowania już zmienia państwa, często w niespodziewanych kierunkach. Integracja nigdy nie będzie kompletna, bo jest inna religia a wraz z nią samookreślenie.

Jednocześnie z wykastrowaniem przez Europejczyków ich poczucia odrębności narodowych hasłami "wspólnoty europejskiej", islam w Europie stał się rodzajem narodowości; gdy Europejczycy zneutralizowali religię chrześcijańską, religia islamska okazała się klasyfikatorem ustalającym narodowość. Jednoczesnie, gdy Europejczycy poprzez "wielokulturę" niwelują wspólny etos kulturowy, rozkwita etos islamski, "pro palestyński". Wielokultura, aby zjednoczyć Europejczyków, "pro palestyńskość", aby zjednoczyć muzułmanów. W obu przypadkach to są omamy.

Artykuły o przeznaczeniu państw Europejskich po hebrajsku,

a po polsku poniżej:
viewtopic.php?f=4&t=9550
viewtopic.php?f=4&t=9469

4. Ponieważ jednostki tych ogromnych społeczeństw przybyły z najróżnorodniejszych krajów, a kolektyw musi ustalić sie jako jedność, dlatego demonstracje na rzecz Palestyńczyków mają szczególną ważność.

To są wymyślone społeczności, społeczność palestyńska jest wymyślona i celem demonstracji jest przemiana wymysłu w rzeczywistość.

Jeśli zademonstrują na rzecz sunnitów, czy szyitów cierpiących w okrutnych walkach w Mizrach ha'Tichon, (Bliski Wschod i północna Afryka), to się skłócą. Jeśli zademonstrują na rzecz radykalnego islamu, albo reżimów arabskich, skłócą się. Tylko Izrael może być klejem który na demonstrację wyciągnie razem szyitów i sunnitów, islamistów i nacjonalistów bez wzajemnego starcia pomiędzy nimi, i dlatego są organizowane te jednoczące ich demonstracje, nawet gdy nie sa zbyt wielkie (jak demonstracje w Londynie, przeciw wojnie zachodu w Iraku, wowczas wyszlo milion muzułmanów na ulice).

Sztandar "palestyński" stał się "ich" sztandarem, bez żadnego związku z Izraelem, czy z nieszczęsnymi Palestyńczykami, których znów wykorzystuje się dla obcych celów. Sztandar buntu, niepokoju, gniewu i brutalności. Odcina od lokalnych powiązań narodowych i staje się czymś zbiorowym, staje się sztandarem kolektywnej frustracji społeczeństwa pragnącego wyzwolić i pokazać uwięzioną w nim siłę. Na codzień każdy z nich czuje się odrzucony i poniżony. Razem, na ulicy, czują moc.

Dzisiaj Palestyńczycy, jutro rządy europejskie. I rzeczywiście, zdarzyło się już, że demonstracje w Europie przestawiły się, gdy w Londynie demonstranci skierowali się przeciw BBC, bo odważyła się raz być trochę neutralniejsza i w Paryżu przeciw policji i rządowi francuskiemu, aż zabroniono tych demonstracji, bo stały się kampanią podżegania i szału przeciw Zydom we Francji.

Ten sztandar "palestyński" utożsamia państwa europejskie z Izraelem, wszystkie państwa są dlań wrogie. Jest to sztandar antyeuropejski. Anty-teza Wspólnoty Europejskiej.

5. Z tego powodu Zydzi już nie maja tam co szukać. Są prawie że reguły tego strapienia: z ponad 5 % muzułmanów w danym państwie europejskim, Zydzi mają problem, ponad 7% nie mają już tam możliwości życia. To co stało się z Zydami w krajach arabskich, aż musieli opuścić, dzieje się teraz w Europie, gdzie muzulmanie, po wyrzuceniu Zydów w latach pięćdziesiątych, przesuwają się obecnie na północ i opanowują nowe strefy wpływów.

I jeszcze raz Zydzi nie sa Francuzami ani Anglikami, lecz czymś odrębnym, z innym odnoszeniem się do nich zarówno ze strony muzułmanów, jak rodzimych Europejczyków, jest to antysemityzm i także nauczka, że niczego Europa nie nauczyła się z Zagłady. Wszystko było symulowane, a Zydzi pragnęli wierzyć. Bywają tacy, którzy wiedzą że są oszukiwani, ale wolą udawać że o tym nie wiedzą.

Jasne, że z punktu widzenia powrotu do Syjonu, mamy tu niebywałą okazję, bo w zachodniej Europie jest około miliona Zydów i w kazdym razie wiele z nich wyjedzie. Kto nie wyjedzie teraz, na warunkach do przyjęcia, później będzie musiał wyjechać na gorszych warunkach. Madrością będzie spowodowanie im emigracji do Izraela i jest to możliwe.

Rzeczywiście, historia czasami staje się znów aktualna.

Obrazek Twierdza rycerzy.Stąd.

Na swoje nieszczęście powróciła twierdza Krak_des_Chevaliers do teraźniejszości. Twierdza stała się z biegiem czasu ważnym obiektem turystycznym we współczesnej Syrii znana jako Kalat Hisn قلعة الحصن Z poczatkiem wojny domowej w Syrii ta twierdza wpadła w ręce powstańców nacjonalistycznych ("Armia Wolnej Syrii" - czy ktoś ich dziś jeszcze pamięta?). W roku 2013 armia Asada zbombardowała bez wahania szańce obrońców twierdzy samolotami Mig , w celu osiągnięcia przez Syrię i Hizbullah ciągłości terytorialnej wzdłuż granicy libańskiej. Wojska Asada odbiły twierdzę w marcu tego roku, wyrządzając ciężkie uszkodzenia budowli. Bez żadnych uprzednich ostrzeżeń bombardowali pomieszczenia mieszkalne i obywateli cywilnych, a ilość zabitych w Syrii zbliża się do 200 000.

Asad musi utrzymać tę twierdzę, panującą nad obszarem władzy Allawitów na wybrzeżu Morza Srodziemnego, i będącą punktem lączności z drogą prowadzącą do Damaszku. Ale powstańcy islamscy przysięgli obecnie odebrać tę twierdzę z rąk reżimu i możliwe że to osiągną, bo w pobliżu maja ośrodki "Państwa Islamskiego". Krak des Chevaliers: wojna religijna, kiedyś chrześcijaństwo przeciw islamowi, dziś wewnątrz islamska.

https://www.youtube.com/watch?v=RHPtHwNqaVE
Tutaj zobaczymy bombardowanie twierdzy i miasta koło twierdzy przez lotnictwo syryjskie. Flaga Asada wróciła w miejsce flagi powstańców, ale na jak dłlugo? Także flaga Brytanii powiewa nad zamkiem Buckingham, ale jak dlugo jeszcze?

Twierdza ostrzega: na jednym z kamieni twierdzy Krzyżowcy wyryli następujące zdanie: "Jeśli obfitość, dostatek, mądrość i piękno zostały ci dane, ciesz się nimi, ale strzeż się pychy, która plugawi wszystko, czego dotyka". ("Sit tibi copia, sit sapientia, formaque detur; inquinat omnia sola, superbia si comitetur") .

Czyżby napuszeni Europejczycy nie rozumieli?


6. Czy Europejczycy nie wiedzą i nie rozumieją? Czy oblężeni krzyżowcy nie wiedzieli i nie rozumieli gdy zobaczyli ten list od ich "naczelnego dowódcy"? Europejczycy wiedzą i rozumieją, ale wygodnie im udawać, jak dotąd, że to przejdzie, że może tyczy Izraela, że może to się skończy gdy Zydzi wyemigrują, i wówczas obudzą się z tego koszmaru, i nagle nie ma muzułmanów, nie ma terroru ani brutalności na ulicach, przestępczosc nie wzrasta, nie ma band ulicznych ani gwałtów.

Proporcjonalnie do rosnących liczb wzmaga się polaryzacja w państwach zachodniej Europy: szybko rośnie skrajna prawica, widzieliśmy to w ostatnich wyborach do parlamentu Wspólnoty Europejskiej i w ostatnich wyborach w Norwegii . Równolegle wzrasta skrajna lewica, bo wielu muzułmanów na nią głosuje. To oznacza ostre starcie pomiędzy samymi Europejczykami, oraz pomiędzy muzułmanami a skrajną prawicą i rządami. Niebezpieczeństwo wojny domowej nasila się z biegiem czasu, rosną liczby i z nimi rozdział społeczeństwa. Brytania i inne państwa chcą ograniczyć ilość imigrantów, ale Wspólnota Europejska, z jej kolektywną polityką samobójczą, (art. po polsku) uniemożliwia te ograniczenia. Czyli państwa będą musiały opuścić Wspólnote, jeśli nie chcą zagłady.

Do tej polaryzacji dochodzi jeszcze zła gospodarka, która z upływem czasu zmienia się w gospopdarkę trzeciego świata, bo napływają obywatele o mentalności trzeciego świata: doić państwo, na ile można i płacić za to jak najmniej można . Im gorsza ekonomia, tym większe polaryzacja i frustracja we wszystkich grupach, aż do wybuchu.

Kiedyś zachod próbował opanować wschod, dziś wschód próbuje opanować zachod.

7. Interesujące zjawisko: emigranci muzułmańscy mają swoje zachcianki i preferencje. Nie zadowalają się, Broń Boże, biedniejszymi południowymi krajami Europy, Grecją, Hiszpanią. czy Włochami. Oni chcą na północ, do Niemiec, Skandynawii, gdzie oczekują wyższego poziomu życia i także większej gotowości przyjęcia ich. Dlatego, na przykład w Irlandii, oczekiwany wzrost o 188 % muzułmanów pomiedzy 2010 a 2030 rokiem. O 100% wzrosnie ich ilość w Finlandii, Norwegii, Szwecji i we Włoszech. W granicach 50 do 100% wzrost w Brytani, Hiszpanii, Austrii, Belgii i Szwajcarii. Uchodźcy przybywają do Włoch przez enklawę hiszpańską w północnej Afryce (art. po hebrajsku) i ciągną na północ. Chcą do Sztokholmu, który z radością ich przyjmie, nie do Grecji.

8. Dzietność muzułmanów w Europie spada z upływem czasu, ale dzietność rdzennych Europejczyków jest już ujemna. Na przykład w Irlandii na 3.5 dzieci u matki muzułmanki przypada 1.9 dzieci u rdzennej Irlandki, w roku 2030 ilość dzieci u matek muzułmańskich spadnie do 1.6, a ilość dzieci u rdzennych Europejczyków nie zmieni się.

W Finlandii przypada 3.3 dzieci na matkę muzułmankę, wobec 1.8 u rdzennych Finlandek. W Brytanii 3 wobec 1.8, we francji 2.8 wobec 1.9, itp. Innymi słowy, nie tylko nieposkromiona imigracja, lecz także większa dzietność muzułmańska niż u rdzennych Europejczyków. Jednocześnie, dzięki zmniejszeniu dzietności muzułmanek, zmniejszyło się tempo wzrostu muzułmanów w Europie z 2.2% do 1.6 % dzisiaj. Problem w tym, że wzrost ludności rdzennie Europejskiej wynosi 0, a nawet jest dzisiaj ujemny. Tak więc muzulmanie zmniejszają tempo dzietności, ale także rdzenni Europejczycy. Procentowo co dziesięć lat ilość Muzulmanów wzrasta o 1 % : 4.1% w latach dziewięćdziesiątych, 5.1 % w roku 2000, 6% do roku 2010, 7 % do roku 2020 i 8 % do 2030.

9. Wzrastają żądania odrębnych, swoich praw, w następstwie autonomii, obszaru niezawisłego. Brytania jest w trakcie zaprowadzenia praw szariatu na swym terytorium, gdy w spoleczeństwie muzułmańskim działa już sądownictwo muzułmańskie i wewnętrzna policja egzekwująca to prawo, jest to już demonstrowanie suwerenności. Kod ubioru muzułmańskiego jest już wyraźnie normą, wraz z posiłkami halal w szkołach państwowych, także zmiana " nieobyczajnego" programu nauczania, czyli takiego, które może obrazić muzułmanów, na przykład nauka o holocauscie. W Belgii ustanawiane są sądy szariatu do sądzenia muzułmanów i innych mieszkańców, którzy gotowi są stawać przed tymi sądami. W Norwegii krańcowi islamiści, żądają dla siebie niezawisłego obszaru w Oslo. (art. po angielsku) Europejczycy bardzo się obawiają, że jeśli nie przyjmie się żądań muzułmanów, mogą oni zareagować zamieszkami, terrorem, brutalnością. Z upływem lat wzrastaja żądania tych ogromnych społeczności, a w demokracji decyduje demografia.

Powoli, powoli są to już państwa w państwach .

10. Jaki jest wniosek z tak wielu danych? Jeślibym był Europejczykiem, wrzeszczałbym z presji tej codziennie postępującej okupacji, która się nie rozluźnia ani na chwilę i która już zmienia ten kontynent na coś zupełnie innego. Ale oni wolą zamknąć oczy, aż będzie za późno i to jest celem części tamtejszych przywódców muzułmańskich: kontynuować po cichu zmiany demograficzne, aż do bezzwrotnego punktu, który Europa już przekroczyła.

Ważne aby zrozumieć, że, w rzeczywistości, to nie przez nas, lecz zjawisko wewnątrz europejskie i że prawie wszyscy uczestnicy demonstracji "pro palestyńskich" są oczywiście muzułmanami. Zydzi nie mają już tam co szukać. Europejczykom wygodnie twierdzić, że to antysemityzm i tą drogą wyizolować ten problem jako izraelski, czy żydowski, ale w głębi duszy wiedzą, że nie przeciw Izraelowi i Zydom jest to skierowane, lecz przeciw nim.


Dziwne, że pewni dziennikarze europejscy nikczemnie (albo ze strachu) pytają, czy Izrael będzie istnieć jako państwo żydowskie, podczas gdy my pytamy się bardzo poważnie, czy Europejczycy będą istnieć jako państwa demokratyczne i pluralistyczne przed stoczeniem się w potworne wojny domowe i w ramiona praw szariatu. W Izraelu dane demograficzne są stabilne, a nawet poprawiają się na rzecz Zydów, czego zupełnie nie można powiedzieć o Europie, te zmiany pokazujemy Wam w tym artykule. Ironia losu, że na ile sytuacja Europy się pogarsza, na tyle sytuacja Izraela polepsza się, z powodu aliji* z Europy.

Bywają tacy, którzy wiedzą, że się ich oszukuje, ale wolą udawać, że nie wiedzą.

12.8.2014
Obrazek
Dr Guy bechor

* Alija - doslownie: wzniesienie, tutaj: powrót do Syjonu, emigracja do Izraela, a także imigracja do Izraela.

tłumaczenie z hebrajskiego stąd przez Olgę Degani


Ostatnio edytowano Pt kwi 08, 2016 10:14 pm przez ola, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dr G. Bechor: Wolą udawać, że nie wiedzą
PostNapisane: Śr wrz 17, 2014 4:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 6:41 pm
Posty: 1644
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL